Przekaż 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2018 Stowarzyszeniu NOE

procent

Gostyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt NOE jest organizacją pożytku publicznego uprawnioną do otrzymania 1 % podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2018.

Wystarczy tylko wpisać w odpowiednich polach rocznego zeznania podatkowego nasz numeru KRS - 0000286069, a resztą zajmie się Państwa Urząd Skarbowy. Pozyskane środki przeznaczamy w całości na realną pomoc bezdomnym zwierzętom, poszukiwanie domów adopcyjnych w całej Polsce, leczenie zwierząt, działania interwencyjne i zakup karmy.

Wszystkim, którzy przekazali 1% podatku w roku ubiegłym serdecznie dziękujemy w imieniu potrzebujących zwierząt.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.