MAM 2 WIRTUALNYCH OPIEKUNÓW :)
Jolanta i os. anonimowa
KTÓRYM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.
Lenor
- Się macie ludzie! Szukam przyjaciela na psią emeryturę.
MAM 2 WIRTUALNYCH OPIEKUNÓW :)
Jolanta i os. anonimowa
KTÓRYM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.
14 lat
mała
stawy
niepewny
mieszany
neutralny
Mam 12 lat, ale wciąż drzemią we mnie niezliczone pokłady energii, dlatego uwielbiam, gdy fundacyjni przyjaciele zabierają mnie na długie spacery. Głaskanie mogą sobie odpuścić, bo jestem już dorosłym psem, a nie jakimś szczeniakiem do tulenia. Ludzie mówią, że mam w sobie coś z owczarka niemieckiego i mam nadzieję, że chodzi im nie tylko o mój wzrost. Przepadam za suczkami i świetnie się z nimi dogaduje, za to psy mocno mnie irytują-szczególnie obce. W schronisku mieszkam od 6 lat i brakuje mi tu trochę prywatności, bo dzielę swoje lokum z innym psem, za którym nieszczególnie przepadam - dziwny jakiś jest.

Mimo że moje imię na to nie wskazuje, nie pachnę zbyt pięknie, bo nie znoszę się kapać. Zabiegi pielęgnacyjne są dla suczek, a nie dla prawdziwych psów. Co innego szczepienia - w moim wieku trzeba szczególnie dbać o zdrowie i profilaktykę. Kilka lat tu przeszedłem też zabieg kastracji, ale to tajemnica. Marzę o przyjacielu, który zabierze mnie do ciepłego domu najlepiej z ogródkiem, w którym mógłbym biegać. Mam nadzieję, że nie będzie miał małych dzieci, bo okropnie mnie irytują takie płaczące ludzkie szczenięta. Jeśli szukasz kumpla na dobre i złe lub po prostu na wspólną emeryturę, to wpadnij po mnie do schroniska w Dalabuszkach. Będę gotowy choćby zaraz. Czekam na Ciebie.