Wesprzyj naszą działalność
Przekaż 1,5% dla naszych podopiecznych
Gostyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt NOE jest organizacją pożytku publicznego uprawnioną do otrzymania 1,5 % podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2022.

Wystarczy tylko wpisać w odpowiednich polach rocznego zeznania podatkowego nasz numeru KRS - 0000286069, a resztą zajmie się Państwa Urząd Skarbowy. Pozyskane środki przeznaczamy w całości na realną pomoc bezdomnym zwierzętom, poszukiwanie domów adopcyjnych w całej Polsce, leczenie zwierząt, działania interwencyjne i zakup karmy. Działamy na rzecz zwierząt od 2007 r. i jesteśmy organizacją pożytku publicznego od 2013 r. Wspieramy działalność gostyńskiego schroniska dla zwierząt. Do tej pory znaleźliśmy domy dla kilkuset psów i kotów. Interweniujemy w sprawach krzywdzonych zwierząt, organizujemy sterylizację psów i kotów. Pomagamy w odnajdywaniu zaginionych zwierząt. Prowadzimy edukację w szkołach i w przedszkolach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się na jakie cele wydajemy zgromadzone środki zapoznaj się z obowiązkowymi dla organizacji pożytku publicznego sprawozdaniami finansowymi i merytorycznymi, które zostały opublikowane w bazie sprawozdań organizacji pożytku publicznego na stronie Narodowego Instytutu Wolności

Wszystkim, którzy przekazali 1% podatku w latach ubiegłych serdecznie dziękujemy w imieniu potrzebujących zwierząt.

Przekazując nam swoje 1,5% pomagasz nam pomagać skrzywdzonym zwierzakom.