Joko
to sunia w typie jagteriera.
łagodne
pozytywny
agresywny
Uwaga, uwaga! Szykowna, zgrabna i powabna sunia w typie jagteriera poszukuje kochającego opiekuna. Mam na imię Joko i jestem siedmioletnią dziewczyną o energicznym usposobieniu. Potrzebuję sporej dawki ruchu, lubię spacery i potrafię elegancko chodzić na smyczy. Jestem niezwykle fotogeniczna, pięknie pozuję do zdjęć i wiem, jak przybrać postawę wystawową. W Noe mam niezłe portfolio :) Wystarczy spojrzeć w moje oczy, żeby się zakochać! Sama też potrafię baaaardzo kochać – wobec ludzi jestem grzeczniutka i łagodna jak baranek. Świetnie dogaduję się z psami, gorzej z suczkami. Absolutnie nie znoszę kotów i innych gryzoni, fuj!. Jestem po prostu dziewczyną, która wie, czego chce! Mam zdecydowane preferencje również w odniesieniu do lokalizacji swojego nowego domu. Powinien być raczej w cichej okolicy. Blok i centrum nie wchodzą w grę – za dużo bodźców (wtedy za bardzo się nakręcam, co jest nieeleganckie, a ja cenię przecież szyk i kurtuazję). Czekam na kochanego i odpowiedzialnego człowieka, któremu oddam serce i pokażę się z najlepszej strony. Chętnie zaprezentuję się osobiście – zapraszam do kontaktu!