Pixi
to maleńka puchata sunia
średnia
problemy z krtanią i sercem
łagodny
łagodna, lubi dzieci
boi sie
Pixi to niewielka, 12-letnia suczka, której serce bije w rytmie miłości do ludzi, zwłaszcza dzieci. Jest bardzo delikatna i wrażliwa, co sprawia, że potrzebuje troskliwej opieki i spokojnego otoczenia. Choć dobrze czuje się w towarzystwie dzieci, nie lubi być brana na ręce, dlatego jej nowy dom powinien uszanować tę granicę. Pixi najlepiej odnajdzie się w domu z ogródkiem, gdzie będzie miała przestrzeń do swobodnego poruszania się. Jest bardzo przywiązana do ludzi i pozostawiona sama płacze i piszczy, co może być uciążliwe w bloku. Z tego powodu szukamy dla niej domu, w którym będzie miała ciągły kontakt z człowiekiem. Sunia boi się kontaktu z innymi zwierzętami, więc najlepiej będzie się czuła jako jedyny pupil w domu. Ze względu na swój wiek Pixi przyjmuje leki na serce i potrzebuje regularnych inhalacji z powodu problemów z krtanią. Jeśli masz spokojny dom z ogródkiem i serce pełne miłości dla delikatnej Pixi, zapraszamy do adopcji. Daj jej szansę na szczęśliwe i spokojne życie u Twojego boku.