Kofi
psiak w typie teriera.
łagodne
pozytywny
łagodny ale nie akcepuje kotów i gryzoni
Kofi to uroczy pies w typie terriera, który ma około 5 lat. Został znaleziony na wsi, gdzie błąkał się samotnie, a nikt go nie szukał. Jego historia jest pełna zagadek, ale teraz szuka kochającego domu, który da mu bezpieczeństwo i miłość. Kofi ma tendencję do ucieczek i jest prawdziwym mistrzem wspinaczki po płotach, dlatego najlepiej, żeby zamieszkał w bloku. W domu jest spokojny i grzeczny, a także bez problemu akceptuje spokojne psy. Niestety, nie zaakceptuje kotów ani gryzoni w nowym domu, więc jego nowy właściciel musi to uwzględnić. Kofi nie nadaje się do rodziny z małymi dziećmi, ponieważ potrafi warknąć, gdy coś mu nie pasuje. Potrzebuje doświadczonego opiekuna, który zrozumie jego potrzeby i będzie w stanie odpowiednio zareagować na jego sygnały. Kofi to wspaniały pies, który z odpowiednim wsparciem może stać się lojalnym i kochającym towarzyszem. Jeżeli szukasz psa, który jest pełen charakteru i energii, a jednocześnie potrafi być spokojny w domowych warunkach, Kofi czeka właśnie na Ciebie. Daj mu szansę na nowy, kochający dom, w którym poczuje się bezpieczny i szczęśliwy.