Za Tęczowym Mostem
Nocka
Nie wiem, jak przekazać Wam tę wiadomość.
Jesteśmy zdruzgotani. Nocka w środę źle się poczuła i zwymiotowała, była osłabiona i nie chciała jeść. Podałyśmy jej leki, lecz mimo tego stan się nie poprawił.
Jeszcze w ten sam dzień pojechała na badania do gabinetu. Zostało wykonane usg, badania krwi a w dniu kolejnym rtg z kontrastem. Wyniki ukazały skrajną anemie spowodowana owrzodzeniem przewodu pokarmowego, jako wynik mocznicy.
Nocka nie dawała nam wcześniej żadnych sygnałów, że coś się dzieje. W zeszłym tygodniu jeszcze bawiła się ze szczeniakiem.
Ostatnie dni była bardzo słaba, nie jadła. Otrzymywała tylko kroplówki, niestety jej stan nic się nie poprawił. Nie mogliśmy dłużej tego przeciągać.
Dzisiaj odeszła... Serca nam pękają, bo tyle miesięcy o nią walczyłyśmy. Trafiła do nas w bardzo kiepskim stanie, a mimo to udało się wyprowadzić ją z tych wszystkich chorób. Wydłużyliśmy jej życie o osiem miesięcy.
Myślę, że była u nas szczęśliwa, ale zawsze mamy niedosyt, iż nie był to prawdziwy dom. Żegnaj nasza babcinko.
Zostaniesz na zawsze w naszych sercach 😢😭💔💔💔🌈